[size=10]
В 1910 році в с. Високе розпочалось будівництво нової школи, та квартир для вчителів ( до цього школа знаходилась в старій хаті). Закінчилося будівництво в 1912 році. Перші вчителі: Теліженко Ф.Х., Мохир Г.П., Коваленко Л.Й., Бурмистренко О.П. Навчатися селянські діти не мали можливостей, тому в школу ходили, переважно, діти робітників Денихівського цукрового та Стадницького горілчаного заводів.
З 1918 році чотирирічна школа працювала на 5 навколишніх сіл під керівництвом Г.П.Мохир. В 1931 році школа стала семирічною.
В роки Великої Вітчизняної війни під час окупації в приміщенні школи була конюшня. Німці знищили бібліотеку, зелені насадження. Діти майже не навчалися.
Село звільнили від німецько-фашистських загарбників 4 січня 1944 року, навчання розпочалося 20 березня того ж року. Перший післявоєнний випуск – 13 учнів 1945 року.
З 1958 року навчальний заклад реорганізований в 8-річну трудову політехнічну школу, прийшли нові педагогічні кадри. В цей період було відкрито вечірню школу.
Велика наповнюваність класів, навчання у дві зміни спонукало місцеву громаду на будівництво нового приміщення. Школа будувалася за кошти місцевого колгоспу. В 1967 році урочисто було відкрито двоповерховий храм науки. Школа стала десятирічною. До роботи приступив оновлений педагогічний колектив. В 70-х роках школа зайняла перше місце серед шкіл району.
Пройшли роки, але школа залишилася. Нині у Височанському НВО
«ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок" працює 18 педагогів під керівництвом В.А.Демцюри, навчається 112 учнів, 21 дитина у дитячому садочку.
[/size]
Вигляд шкільної будівлі до ремонту кінця 80-х років